Gizli Dünya Devleti Dünyayı Nasıl Kontrol Ediyor?

3000 Yıllık Gelişme

3000 yıl önce, nefislerine esir olarak ve şeytana uyarak önce Tevrat’ı, sonra da İncil‘i arzularına uygun şekilde değiştirenler o günden beri babadan oğula ve nesilden nesile kendi üstün ırk fikirlerini ve bunun esas gayesi olan dünya hakimiyetini gerçekleştirebilmek için zamanla 3000 yıllık sürede büyük bir gelişme gösterdiler.

Fotoğraf: Pexels.com

Öyle ki, bilhassa son 400 yıl içerisinde, ABD’nin keşfinden sonra oradan getirdikleri altınlarla İngiltere, Portekiz, İspanya ve Hollanda uzak denizlere açılabilecek gemiler inşa ettiler ve böylece Amerika, Asya ve Afrika’nın zenginliklerini sömürmeye başladılar. Avrupa‘da sermaye birikimi arttı ve faizin yayılması, kapitalist nizamın geliştirilmesi ve yayılması suretiyle çok büyük paralar ellerine geçirdiler. Zamanla bunlar büyük bankalar haline geldiler. Ve bütün dünya ekonomisini kontrolleri altına almaya başladılar.

Astronomik ölçülerde zenginleşen bu kimseler zamanla sadece ekonomik hayatı değil, bütün dünya ülkelerinin siyasi yönetimlerini de kontrolleri altına almaya başladılar. Büyük sanayi kuruluşlarını, medyayı, en büyük dünya haber ajanslarını ve stratejik araştırma enstitülerini aynı şekilde kontrolleri altına almaya başladılar. Ayrıca en büyük avukatlık ve hukuk bürolarını kurdular. Ve nihayet yavaş yavaş bütün dünyayı yöneten Gizli Dünya Devleti‘ni kurdular. Ve bu Gizli Dünya Devleti vasıtasıyla bugün bütün dünyayı yönetecek bir noktaya geldiler. Gittikçe artan bir kontrol gücüyle bütün dünyayı yönetmektedirler.

Gizli Dünya Devleti

Siyonizmin idealleri doğrultusunda 3000 yıllık bir ilerleme ve son 400 yılda kapitalizmin yeryüzünde yayılmasıyla faiz yoluyla ve yeşil bir kağıt olan doları dünya parası yapıp istedikleri kadar para basmak suretiyle elde ettikleri astronomik zenginlikleri vasıtasıyla kendi tahakkümleri altına almak için planlı programlı çalışan bu kimseler bugün fiilen ve hukuken ilan edilmiş bir dünya devletini henüz kuramamış iseler de artık aynen böyle bir devlet varmış gibi Gizli Dünya Devleti‘ni oluşturmuş bulunmaktadırlar.

Gizli Dünya Devleti‘nin ne olduğunu anlamak için bugün dünya parası haline getirilmiş olan doların üzerindeki resimlere bakmak ve bunların gerçek manalarını bilmek kâfidir.

Kaynak
Die İnsider (Baumelster Der "Neuen Welt-Ordnung") - Gary ALLEN

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu