Star Wars Hotel: Uzayda Hayali Bir Yolculuk Yapın

İlk Star Wars filminin 1977’de gösterime girmesinden bu yana, sadık hayranlar fantastik Star Wars evrenini mümkün olduğu kadar gerçek kılmak için her fırsatı değerlendirdi. 21. yüzyıl, Star Wars hayranı olmak için en iyi zamandır çünkü Disney World kısa süre önce, konukların simüle edilmiş uzayda uçmalarına, uzak bir gezegeni ziyaret etmelerine ve potansiyel olarak Han Solo’dan ilham alan bir kaçakçılık çetesine katılmalarına olanak tanıyan tamamen sürükleyici bir Star Wars oteli tasarladı.

Star Wars: Galactic Starcruiser

Gecelik 1.000 $ karşılığında Star Wars: Galactic Starcruiser, konuklarına Halcyon adlı lüks bir gemide simüle edilmiş iki günlük galaksiler arası bir yolculuk sunuyor. Konuklar, Star Wars karakterleriyle etkileşime girebilir, Han ve Lando gibi kumar oynamayı öğrenirken Star Wars‘tan ilham alan kokteylleri yudumlayabilir ve bir Jedi Şövalyesi gibi ışın kılıcı kullanabilirler.

Konuklar, birden fazla hikayeden birinin parçası olmaya davet edilir. Konukların etkileşimde bulunduğu karakterler, akıllı telefon uygulaması için fütüristik bir Star Wars terimi olan veri panellerine girdikleri hikayelere bağlıdır.

Bir kaçakçılık çetesine katılmak veya potansiyel olarak birinci dereceden bir gemiyi çalmak sizin için çok fazlaysa, her zaman kamaranıza çekilip açık uzaydaki yıldızları ve gezegenleri seyredebilirsiniz. Konuklar ayrıca Sublight Lounge’da nefes alabilirler. Dans eden bir Twi’lek’i ne zaman göreceğinizi veya Star Wars müzik süperstarı Max Rebo’dan bir solo dinleyeceğinizi asla bilemezsiniz.

Uzaklardaki Batuu gezegenine yapılacak bir gezi, Star Wars: Galactic Starcruiser deneyiminin en önemli olaylarından biridir. Sıkı bir Star Wars hayranı için, sabahı Disney versiyonu lezzetli uzay atıştırmalıkları içeren ünlü bir kaçakçının karakolunu keşfetmekle geçirmekten daha büyük bir heyecan olamaz.

Kaynak
Unusualplaces.org

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu